Спортивна форма для фізкультури

Вимоги до спортивній формі на фізкультурі
Зазвичай уроки фізкультури проходять в спеціально обладнаних спортзалах, також на спортивній, спеціально обладнаному майданчику. І в залі і на майданчику повинні створюватися умови згідно з державним нормативом. І в залежності від погодних умов, і умов, де буде проходити заняття вашої дитини.
У початкових класах в школі фізкультура продовжує розвивати спритність, навички участі в різних командних іграх, силу і рух рук і ніг, а також витривалість. Заняття фізкультурою не дадуть сидіти на місці, адже вона навпаки допомагає нам відчути фізичне навантаження, і навіть отримати від цього будь-який - то, але задоволення. Але не потрібно занадто перестаратися з цим заняттям, адже можете не тільки підняти тонус, але і зіпсувати здоров'я своєї дитини, тому будьте обережні вибираючи і виконуючи будь-яку фізичну навантаження. І робиться це все з розрахунком психологічних і фізичних особливостей організму дитини, які присутні в залежності від віку дитини.
Вимоги до одягу для уроку фізкультури:
- одяг повинен бути чистим;
- добре вбирати піт;
- довжина штанів і рукава повинна дозволяти виконувати вільно різні фізичні руху;
- одяг для фізкультури повинна бути легкою і комфортною.
На уроки фізкультури зазвичай потрібно два види форм:
довга (для занять на вулиці, або спортивних майданчиках);
коротка (для занять в спортзалі).
Коротка спортивна форма - це може бути шорти і футболка, майка і короткі лосини, топ і шорти.
Довга форма - це можуть бути спортивні костюми: спортивні штани і футболка, довгі лосини і кофта, і т.д.
Вимоги, до взуття:
- підошва кросівок повинна бути товстою і пружною;
- виготовлені з м'якої тканини;
- з супінатором.
Для занять фізкультурою необхідно мати два варіанти взуття:
для вулиці;
для спортзалу.
Із взуття це можуть бути: кросівки, кеди, мокасини, спортивні черевики. Для занять на вулиці краще віддати перевагу літнього взуття, так як бігати в травні або вересні буде дуже жарко. А в більш холодну погоду ноги не встигнуть замерзнути через постійну активності.
Спортивний одяг має бути зручним і не тісним, тому перед покупкою будь-якої спортивної речі спочатку поміряйте її, переконайтеся, що вона вам підходить вашій дитині. Якщо сумніваєтеся з визначенням розміру, запитайте у наших менеджерів. Ми рекомендуємо брати дитячий спортивний костюм з трикотажної тканини. Кофточка повинна бути на блискавці і бажано без капюшона (капюшон може падати вперед, коли дитина робить вправи або зачепиться під час бігу).
Спортивне взуття повинна не тиснути і не натирати, повинна бути зручною і не дуже важкою. Під час занять бігом повинно бути легко і зручно піднімати ноги. На взутті не економте, краще купити якісне взуття, ніж вже три рази переплатити на неякісною.
Але краще одяг і взуття для занять фізкультури підбирати в залежності від сезону, від погоди, і обраного місця занять - чи буде це спортзал, або вулична майданчик, або проста пробіжка в парку.