Як одягнути дитину на 2 роки

Здавалося б, грудної вік вже давно позаду, але батьки продовжують хвилюватися, як правильно одягнути дитину в 2 роки на вулицю навесні, восени і взимку, щоб не допустити перегріву. Однак на даному етапі малюк в будь-яку погоду поводиться дуже активно, та й уже схильний висловлювати свої вподобання і смаки в одязі. Наведені відповідності на однорічний вік можуть стати основою, яку кожен батько підлаштувати під себе.

Щоб дізнатися про те, наскільки комфортно почуває себе дитина до 2 років в прохолодну погоду, можна помацати не його щічки чи ніс, а шию. Якщо вона волога і гаряча, значить ви занадто закутали малюка. Ознакою перегріву лікарі називають і постійну спрагу, гаряче або тепле обличчя навіть в холод. Про переохолодженні свідчить холодна шийка, бліда шкіра, дитина починає вередувати і плакати. Важливо контролювати, щоб взуття повністю відповідала розміру ноги і не була мала на теплий носок.

Інший спірний питання - як одягнути дитину на вулицю при температурі 20 градусів, яка може бути і влітку, і навесні і навіть восени. Тут важливо спиратися перш за все на власний відчуття. Рекомендація педіатрів - одягати дитину до 2 років так само, як себе, плюс ще один шар одягу. Влітку повітря при 20 ° добре прогрітий, тоді як в міжсезоння при такій температурі ще відчувається прохолода, часто буває волого і вітряно. Як одягнути дитину до 2 років на вулицю? Рекомендуємо враховувати рухливість дитини - активного малюка слід одягати легше на один шар одягу, ніж його ж однолітка з більш повільним темпераментом.