Як підготувати дитину до дитячого садка

Вітаємо ви пройшли перші не найлегші моменти дорослішання малюка. І ваша дитина доріс до садка. Як підготувати дитину до дитячого садка. Як не крути, це відповідальне завдання, починати яке краще заздалегідь.

Давайте розбиратися разом, як зробити так, щоб карапуз не хворів в дитячому саду і адаптація пройшла якомога більш комфортно.

Як підготувати імунітет дитини до дитячого садка
Кожна матуся стикається з тим, що, «доросле життя» її карапуза незмінно починається з вірусів, які він підхоплює в садку.

Як би нам не хотілося сподіватися, що наш малюк найміцніший і здоровий, краще заздалегідь допомогти маленькій людині пережити період адаптації з мінімальними втратами.

Як захистити дитину від хвороб в дитячому садку:

Не відкладайте це питання на потім. Щоб ваше сонечко швидко звикло до нових умов, вже зараз більше гуляйте на свіжому повітрі. А в одну з таких прогулянок відвідайте майбутнє дошкільний заклад: познайомте малюка з вихователькою, покажіть групу, де він буде проводити час. Таким чином маленький чоловічок зможе поступово звикнути до думки, що частина часу він буде проводити без мами, а також зможе фізично адаптуватися до нового середовища.
Загартовуйтеся. Це один з кращих способів, як зміцнити імунітет дитини в садочку. Для того, щоб малюк не протестував проти цього, організуйте всі процедури по загартовуванню так, щоб ваше чадо сприймало їх як веселу гру. І йому веселіше, і мамі простіше!
Сприяйте соціалізації. Якщо син чи донька будуть мати досить велике коло друзів, їм буде простіше влитися в колектив до інших діток.

Приймайте вітаміни. Природно, попередньо погодивши це питання з педіатром.
Підберіть хороший раціон. Ті ж вітаміни і корисні мікроелементи можна взяти з овочів і фруктів. Чим правильніше буде харчування, тим здоровішою буде малюк. І ще: перед тим, як віддати маленького чоловічка в групу, познайомте його зі стравами, які він буде їсти в садку. Таким чином янголятко зможе звикнути до нового раціону і не вередувати при вигляді незнайомої їжі.
Подбайте про комфортну одязі. В ідеалі, вона повинна бути пошита з натуральних матеріалів. Не дивуйтеся: одним з поширених відповідей на питання, як не хворіти в дитячому саду - це саме хороший одяг. І ось чому: якісні дитячі речі не провокують алергій або подразнень, добре сидять по фігурі, завдяки чому малюк буде відчувати себе на всі 100%. Вони не натирають і не травмують шкіру. І навіть більше того - дозволяють їй дихати, пропускаючи повітря і вбираючи зайву вологу. Купуючи для свого карапуза речі в інтернет магазині Малишок, ви можете бути впевненими в тому, що маленьке янголятко швидко звикне до садка та його імунітет завжди буде в нормі.

Що дитина повинна вміти до дитячого садка
Для початку поговоримо про те, як підготувати до садка найменших.

Така підготовка потрібна, щоб маленьке сонечко не панікувати і відчувало себе впевнено, проводячи частину дня без мами.

Що повинен уміти дитина, що йде в сад в ясла:

пити з чашки і вміти користуватися ложкою;
мити руки після прогулянки і обов'язково - перед їжею;
ходити на горщик;
вміти спілкуватися з однолітками;
в ідеалі - самостійно переодягатися.
Обов'язково заохочуйте прагнення вашої крихти до самостійності!

А тепер поговоримо про діток постарше. Як і у випадку з малюками, що йдуть в ясла, ваш карапуз повинен вміти користуватися столовими приборами, ходити на горщик, переодягатися без допомоги вихователя і спілкуватися з іншими дітками з групи.

Але і це ще не все.

Вимоги до дитини, що надходить в дитячий сад:

складати взуття та одяг в свій шафку;
контролювати фізіологічні потреби організму;
чистити зуби;
вміти прибирати іграшки за собою;
користуватися носовичком.
Дізнатися, що ще повинен вміти дитина перед садом ви можете, переговоривши з вашої вихователькою.