інтернет магазин жіночого одягу Україна

Malyshok - інтернет магазин жіночого одягу
Купівля жіночого одягу в інтернеті давно вже стала звичною справою, причому не тільки для роздрібних, а й для оптових покупців. Інтернет магазин жіночого одягу Україна - це і наочна вітрина, і докладна інформація по товару, і зручний спосіб оформити замовлення.

Для виробників інтернет-магазин жіночого одягу став одним з основних каналів продажів. Інтернет магазин жіночого одягу Malyshok вже більше 5-ми років працює з покупцями з України та країн ближнього зарубіжжя за допомогою свого сайту. Ми постаралися зробити його максимально зручним і функціональним. Працювати з ним комфортно і просто.

Переконайтеся і ви на власному досвіді:

На сайті завжди актуальне наявність і ціни - він пов'язаний зі складом.
Повна інформація про моделі, в тому числі і докладні виміри виробів.
Інформування про зміну статусу замовлення за допомогою смс і листи на електронну пошту, вайбер.
Приваблива система особистих знижок.
Максимально повна інформація по вашим замовленням, статусам, особистим знижкам, тощо в особистому кабінеті.
Жіночий одяг в інтернет магазині Malyshok - більше ніяких ризиків!
Одними з найбільш частих побоювань при покупці одягу через інтернет є страхи і сумніви з приводу якості тканин і крою, відповідності моделі товару представленій фотографії, сумніви в хорошій посадці і відповідно розміру.

На підставі багаторічної роботи про продаж жіночого одягу в інтернет-магазині ми постаралися розвіяти ці побоювання:

Для правильного вибору розміру до кожної моделі прописана деталізована розмірна сітка і виміри вироби.
Ми завжди строго контролюємо якість пошиття вироби. У разі виявлення браку покупцем, що буває рідко, ми беремо на себе повну відповідальність і здійснюємо обмін або повернення грошей з оплатою транспортних витрат. Також у нас є повне або часткове обмін вироби, якщо вам просто не підійшов розмір, колір, тощо
Ми працюємо з професійними фотографами, що спеціалізуються на каталожної зйомки одягу. Це дозволяє отримувати якісні фото, з максимально точною передачею кольору.
Жіночий одяг в інтернет-магазині Malyshok
У нас ви можете придбати товари в роздріб.

Зручний сервіс, оперативний збір замовлень, професійні консультації менеджерів, гарантії якості та програма лояльності зроблять ваше співробітництво з Malyshok кращими торговими відносинами для вашого бізнесу.