Як обрати одяг для дітей

З народженням дитини багато батьків одержують одяг у подарунок. На жаль деякі з найбільш популярних подарунків не дуже підходить дитині, тому спробуйте обміняти їх на ті, яких ви дійсно потребуєте.

– Підгузки відіграють дуже важливу роль у перші роки життя дитини. Нові батьки, мабуть, ніколи не стикалися з підгузками до народження свого первістка і, мабуть, тому у них може виникнути дуже багато питань. У цьому розділі ми розглянемо два види підгузків одноразові та багаторазові (тканинні).

Одноразові підгузки. Екологи зчинили багато шуму з приводу одноразових підгузків, т.к. вони не розкладаються і не можуть бути перероблені. Вони можуть бути небезпечні здоров'я людей, т.к. віруси присутні в екскрементах можуть поширитись на тих, хто збирає сміття. На більш позитивній ноті одноразові підгузки дійсно економлять багато часу батькам, і вони зручніші.

Якщо ви вирішили використати одноразові підгузки, ось деякі рекомендації:

- Візьміть кілька зразків різних марок та розмірів, поки не знайдете той, який підійде саме вашій дитині. Ім'я бренду у разі не грає головної ролі;

- не використовуйте підгузки, які у волого стані збиваються в грудку і легко рвуться;

- як тільки ви знайшли марку, яка вам дійсно підходить, пройдіть по кількох магазинах і знайдіть де більше дають знижку, а потім беріть;

- перевірте кожен підгузник на домішки, знебарвлення;

- Використовуйте дані на упаковці, щоб вибрати все та розмір. Підгузки на липучках, що розтягуються, запобігають протіканню. Після того, як ви одягли малюку підгузник переконайтеся, що його ніжкам зручно в проймах від підгузків;

Тканинні підгузки.

Якщо ви зупинили свій вибір на тканинних підгузках. (Не забудьте врахувати той факт, що багато вашого часу та праці забере прання, а також враховуйте вартість електроенергії, води). Вам знадобляться вкладиші для підгузків, для додаткового вбирання вночі та чохли, що не промокають. При пранні тканинних підгузків потрібно бути дуже обережними з порошками, відбілювачами та кондиціонерами, т.к. вони можуть спричинити роздратування у дитини.

Незалежно від того які підгузки ви виберете, ви неминуче зіткнетеся з попрілістю. Це викликано поєднанням вологи, тепла та контактом шкіри із сечею. Так, що не забудьте замінити підгузок вашій дитині, якнайшвидше, після того як вона стане брудною і мокрою.

Дитячий одяг

При покупці дитячого одягу дотримуєтеся якоїсь певної колірної гами. Яскраві кольори унісекс, добре видно, і менш марки, ніж пастельні. Яскравий одяг це справді хороша ідея, т.к. дитини набагато легше побачити у жвавому місці.

Будьте практичні. Вибирайте одяг, який можна прати у пральній машині. Вибирайте одяг з натуральних тканин, він більш комфортний, особливо в спеку. більш практичний одяг з пряжками, ніж з кнопками, ви можете налаштовувати пряжками одяг під вашу дитину, у міру її зростання.

Майте на увазі, що дорожчий імпортний одяг не завжди кращий. Вам доведеться вивчити інші розміри, які можуть бути нестандартними. Перевірте шви на надійність. Дуже важливо, щоб дитина могла легко зняти та одягнути одяг. Уникайте одягу, який важко одягнути або зняти.

Іншим фактором при покупці одягу є те, що дитина з нього виросла. Купуючи речі для дитини, беріть одяг трохи більше, т.к. діти дуже швидко зростають.