Як зробити заміри одягу і взуття

Наш інтернет-магазин одягу Малишок, в Україні пропонує вам кілька методів вимірів одягу і взуття, які допоможуть вам зробити виміри.

 

ДЛЯ ВЕРХНЬОГО ОДЯГУ (футболки, сорочки, куртки, піджаки, пальто і т.п.):

Ширина плечей;
Об'єм грудей;
Довжина рукава;
Довжина виробу.

Для штанів (штани, джинси, шорти і т.п.):

Окружність талії (довжина пояса);
Окружність стегон (сідниці);
Обсяг стегна (ширина штанини);
Ширина штанини внизу;
Висота посадки;
Довжина виробу.

Знімаючи мірки, користуйтеся вимірювальної стрічкою (сантиметром). Обов'язково попросіть кого-небудь допомогти Вам. Виміряйте аналогічну річ, яка на Вас добре сидить, в якій Вам зручно. Завжди додавайте до своїх вимірах 1-2 см. На вільне облягання.

Ширина плечей: Виміряйте відстань між плечовими швами (в тому місці, де рукав вшитий в виріб).

Довжина рукава: Відстань від плечового шва до середини кисті руки. Ширина плечей і довжина рукава - основні параметри, які слід враховувати при виборі розміру верхнього одягу.

Об'єм грудей: вимірювальна стрічка повинна проходити горизонтально навколо тулуба через виступаючі точки грудних залоз і замикатися на правій стороні грудей.

Окружність стегон: вимірюється по найбільш виступаючим точкам стегон і сідниць; при цьому поставте ноги разом, вимірюйте стегна в більшій їх частині, приблизно на 15-20 см нижче талії.

Довжина бічного шва штанів (довжина виробу): найкраще зняти цю мірку з штанів, які на Вас дуже добре сидять. Виміряйте з урахуванням пояса до нижнього краю брюк. Інакше можна виміряти на тілі, починаючи від кісточки стегна до ступень.

ЯК ВИЗНАЧИТИ СВІЙ РОЗМІР ВЗУТТЯ?

Щоб визначити свій розмір взуття потрібно виміряти довжину стопи ноги. Увагу - не підошву взуття!