Піжами

Яку потрібно купити піжаму для хлопчика?

У дитини обов'язково має бути кілька комплектів одягу для сну. Піжами для хлопчиків мають бути різними, залежно від сезону та температури повітря в будинку. Відрізнятися вони можуть як фасоном - з рукавом або без нього, з штанці або шортиками, - так і матеріалом.

У нас ви можете купити піжами для хлопчиків віком 3 роки, 4 роки, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 років. На зріст 98, 104, 110, 116, 122, 128, 134, 140, 146, 152, 158, 164см.

Бавовняні та лляні дитячі піжами для хлопчиків купити варто на літній період, тому що вони не добре пропускають повітря і не дають дитині перегрітися, до того ж ці тканини є гіпоалергенними та приємними тілу.

А ось на зиму краще запастися теплими піжамами для хлопчиків із флісу чи фланелі — вони добре тримають тепло. Чого слід уникати, так це синтетичних тканин, які не дають тілу дихати, і ковзних матеріалів, на зразок атласу, які можуть сповзати або заплутуються, сковуючи рухи малюка уві сні.

Як вибрати гарну піжаму для хлопчика?

Важливий момент при виборі спального костюма для дитини це його розмір. Варто купити піжами для хлопчиків на кілька розмірів більше. По-перше, це гарантує, що малюк не виросте з одягу через пару місяців, а по-друге - так ніщо не буде обмежувати рухів малюка уві сні і він зможе максимально розслабитися і відпочити. Маленької і тісної піжама точно бути не повинна, тому обов'язково стежте - якщо на тілі залишаються сліди від гумки, значить, ваше чадо вже виросло, і настав час купувати нову модель. Зверніть увагу також на шви та бирочки – вони мають бути м'якими, не травмувати шкіру та не залишати відчуттів дискомфорту. Що стосується забарвлення, то необхідно пам'ятати, що ви вибираєте одяг для сну, так що він повинен бути спокійних і розслаблюючих, але в жодному разі не агресивних кольорів, вітаються принти та малюнки у вигляді улюблених героїв хлопчика, таку піжамку він одягне і ніколи не забуватиме її надягати. Піжами для хлопчиків купити Malyshok. Інтернет магазин дитячих товарів Malyshok пропонує скористатися своїми послугами та купити піжами для хлопчиків в Україні в будь-якому місті на найвигідніших умовах. На сайті на вас чекає: Широкий асортимент продукції; Детальні описи та відгуки на піжами для хлопчиків.


У даній категорії немає товарів.