Труси

З тих пір, як чоловіки носили просторі кальсони, пройшло майже 100 років - саме стільки сучасним трусів для хлопчиків.

За цей час вже кілька поколінь встигли оцінити практичність такого білизни: в ньому зручно, тепло і гігієнічно.

Види трусів для хлопчиків:

Класичні труси для великих і маленьких чоловіків - по суті, поступово стали домашніми спортивні боксерські шорти. Це два дуже комфортних типу:

Сімейні. Для тих, хто любить свободу в усьому! Такі НЕ обтягують ноги, а тримаються за рахунок гумки на талії або гудзиків ..

Брифи. Така модель сідає ближче до тіла, в талії або трохи нижче, а її головна особливість - наявність гульфика (спеціальних прорізів спереду).

Боксери. Схожі на шорти, але обтягують тіло.

У нашому інтернет-магазині можна купити і класику, і трендові моделі: сліпи, транки (шортики), і навіть гостро модні хіпстера.

Транки, або шортики. Облягаючий подовжений варіант, такі трусики для хлопчиків досить високо закривають талію, і низько - верхню частину ніг.

Сліпи, або "плавки". А ці, навпаки, залишають ноги відкритими. У них немає гульфика, а розроблені вони для вузьких брюк з низькою посадкою.

Як отримати обрані на сайті трусики? У нас на сайті ви можете вибрати і купити потрібну модель, легко і швидко замовивши її через інтернет. Якщо вас влаштовує ціна потрібної моделі, вкажіть розмір трусиків для хлопчиків і оформляйте замовлення. Після підтвердження ми доставимо його вам якомога швидше: по всій території країни за допомогою компаній-перевізників. Обов'язково залишайте відгуки на сторінці товару! Вони допоможуть іншим нашим клієнтам зробити правильний вибір.


У даній категорії немає товарів.