Халати, піжами

Комфортний домашній одяг є в гардеробі кожного чоловіка. Халати, піжами з шортами або з брюками дозволяють тілу відпочити після напруженого дня. Зміна повсякденного одягу на більш вільні вбрання для будинку є обов'язковою умовою для повноцінного релаксу.

Виробники пропонують стильні і оригінальні халати і піжами для домашнього носіння. Відмінністю всіх моделей даної категорії є досить вільний крій, що забезпечує повну свободу рухів під час сну і відпочинку.

Піжами з шортами, з брюками для чоловіків

Для пошиття чоловічих піжам застосовується якісна бавовняна тканина, що забезпечує відмінну терморегуляцію. У моделях з шортами буде комфортно в жаркий час року, а для зимових ночей можна вибрати моделі з довгим рукавом і з брюками.

Махрові бавовняні халати є кращим одягом після водних процедур. Матеріал відмінно вбирає вологу, залишаючи необхідну її кількість на шкірі. Традиційно моделі зав'язуються за допомогою пояса, що дозволяє відрегулювати посадку одягу по фігурі.

Враховуючи застосування якісних матеріалів для пошиття домашніх моделей, їх можна сміливо прати на високотемпературних режимах в машині-автомат. Догляд за одягом не доставить багато клопоту.

Стильні та оригінальні моделі чоловічих халатів, піжам з шортами і з брюками пропонує виробник Key. Продукція приваблює різноманітністю забарвлень і чудовою якістю пошиття. Це чудовий подарунок для кожного чоловіка, який буде з задоволенням носити приємний до тіла домашній одяг.

В каталозі інтернет-магазину представлена виключно якісна продукція відомих виробників домашнього трикотажу. Вартість виробів є досить доступною. Порадувати своїх чоловіків просто: досить придбати зручний одяг для будинку, для сну і для відпочинку.


У даній категорії немає товарів.